Strona główna Piłka nożna Klub Serie A złożył ofertę za Polaka

Klub Serie A złożył ofertę za Polaka

0
Foto: chievoverona.it

Mariusz Stępiński reprezentuje barwy Chevio Verony. Włoski klub po sezonie 2018/19 żegna się jednak z Serie A, a polski napastnik raczej nie zadowoli się grą w Serie B. Do Chevio wpłynęła oferta za Polaka.

Mariusz Stępiński od 2017 roku reprezentuje barwy Chevio Verona. Przed poprzednim sezonem włodarze włoskiego klubu zdecydowali się wykupić przebywającego wówczas na wypożyczeniu z FC Nantes Polaka. Stępiński w sezonie 2018/19 wystąpił w 35 spotkaniach Serie A w których zdobył sześć bramek. Nie pomogło to jednak w utrzymaniu Verony w najwyższej klasie rozgrywkowej i zespół po zajęciu ostatniego miejsca w tabeli spada do Serie B. Polskim napastnikiem zainteresowało się kilka zespołów, które zapewniły sobie byt we włoskiej ekstraklasie, a jeden z nich złożył za Stępińskiego ofertę.

SPAL, które jako jeden z nielicznych włoskich zespołów pokonało Juventus w zeszłym sezonie, chętnie pozyskałoby 24-latka, zwłaszcza że klub opuści kilku zawodników. Mirco Antenucci odejdzie do Bari, Petagna może trafić do Romy lub Fiorentiny, Alberto Paloschi również prawdopodobnie opuści klub, więc miejsce dla Polaka w ataku na pewno się znajdzie.

Chevio na pewno umożliwi transfer Polakowi, jednak SPAL, aby kontynuować rozmowy musi sięgnąć głębiej do kieszeni.

Komentarze