Strona główna Piłka nożna Cztery kluby zainteresowane Fabiańskim. Polak zmieni klub?

Cztery kluby zainteresowane Fabiańskim. Polak zmieni klub?

0

Jak spekulują angielskie media Łukasz Fabiański w letnim okienku transferowym może zmienić klub. Interesują się nim cztery kluby z Premier League.

Polak pokazał się w tym sezonie z jak najlepszej strony, wielokrotnie uchronił klub przed utratą punktów, lecz na koniec sezonu Swansea zajęła 18 miejsce w tabeli i spadła do niższej klasy rozgrywkowej.

Klub z Liberty Stadium doskonale zdaje sobie sprawę z tego że Łukasz Fabiański chciałby grać na najwyższym poziomie w Anglii.
Władze klubu poinformowała, że nie będą robiły kłopotów z odejściem Polaka, oczywiście jeżeli wpłynie zadowalająca finansowo oferta.

Fabiański znalazł się w sferze zainteresowań takich klubów jak – Crystal Palace, Newcastle, Watford oraz West Ham United.
Polak jest też bramkarzem, którym interesują się kluby ze ścisłej czołówki Premier League, lecz transfer do klubu z top 6 wiązałby się prawdopodobnie z nieregularnymi występami od pierwszej minuty.

W sezonie 2017/2018 Fabiański zanotował 37 występów w angielskiej ekstraklasie, aż dziewięć z nich Polak skończył z czystym kontem.

Komentarze