Koeln niespodziewanie remisuje z “Wilkami”! Peszko wrócił do łask!

23 maj 2015, 17:41

FC koeln niespodziewanie zremisowało niespodziewanie na własnym stadionie z wicemistrzem Niemiec- VFL Wolfsburg 2:2, do łask trenera wrócił Sławomir Peszko, który przyczynił się do zdobycia drugiej bramki!

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 3. minucie objęli prowadzenie za sprawą Osako. Po chwili do głosu doszli jednak goście! W 8. minucie Gustawo, a po kwadransie Perisić wyprowadzili “Wilki” na prowadzenie.

W drugiej połowie samobójcze trafienie zaliczył Knoche i ustalił wynik spotkania na 2:2 choć początkowo bramka została uznana Sławomirowi Peszce.

Polak pojawił się na boisku w 46.minucie zmieniając bezbarwnego Brecko. Na 20 minut przed końcem meczu niespodziewanie na murawie pojawił się również Adam Matuszczyk, dla którego było to pożegnanie z drużyną! Były reprezentant Polski przechodzi bowiem do Eintrachtu Brunszwik, który walczy o awans do Bundesligi.