Kolejna porażka Sevilli z Krychowiakiem w składzie

24 wrz 2015, 00:18

W 5 kolejce hiszpańskiej Primera Division, Sevilla FC przegrała na wyjeździe 2-0 z UD Las Palmas i pozostała na ostatnim miejscu w tabeli.

Grzegorz Krychowiak spędził na boisku 90 minut, nie był jednak w stanie zapobiec kolejnej porażce swojej drużyny.

Pierwszą bramkę Sevilla straciła w 30 minucie, kiedy Sergio Araujo zagrał w pole karne do Roque Mesy, który uprzedził Kołodziejczaka i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania.

W 71 minucie Grzegorz Krychowiak bliski był wyrównania stanu meczu- Polak uderzył z główki, trafił jednak w swojego kolegę – Kevina Gameiro, a za Francuzem była tylko pusta bramka.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą- po centrze Sergio Araujo z prawego skrzydła między trzema defensorami wyskoczył Antolin Alcaraz, który z główki wpakował piłkę do siatki. Fatalnie przy tej sytuacji zachowała się linia obronna Sevilli.

Ekipa Grzegorza Krychowiaka po pięciu meczach ma zaledwie dwa punkty i w dalszym ciągu znajduje się na dnie ligowej tabeli.

UD Las Palmas – Sevilla FC 2:0 (1:0)
1:0 – Roque Mesa 30′
2:0 – Aythami Artiles 76′