Kolejna porażka zespołu Wszołka i Furmana

5 mar 2016, 20:21

Hellas Verona Dominika Furmana i Pawła Wszołka przegrało u siebie z Sampdorią Geuna 0:3 (0:3) w meczu 28. kolejki Serie A.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny gości. Zespół Sampdorii wyszedł na prowadzenie już w 6. minucie meczu. Strzelcem bramki był Roberto Soriano, który dobił strzał jednego ze swoich kolegów. Pięć minut później mieliśmy już 0:2. W znakomitej sytuacji Quagliarella trafił w poprzeczkę, ale z najbliższej odległości piłkę do siatki wepchnął Antonio Cassano.

W kolejnych minutach wciąż dominowali przyjezdni. W 30. minucie kolejnego gola strzeliła drużyna Sampdorii. Po świetnym dośrodkowaniu De Silvestriego znakomitym uderzeniem z woleja popisał się Lazaros Christodoulopoulos i mieliśmy już 0:3.

Po przerwie było bardzo mało groźnych sytuacji. Goście spokojnie kontrolowali spotkanie i dowieźli swoje prowadzenie do końca.

Paweł Wszołek rozegrał pełne 90 minut, jednak zaliczył dość bezbarwny występ. Natomiast Dominik Furman cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Drużyna Polaków wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Serie A z 18 punktami na swoim koncie.