Kolejna sensacyjna porażka PSG! Połówka Krychowiaka

17 gru 2016, 18:51

PSG Grzegorza Krychowiaka przegrało na wyjeździe z Guingamp 1:2 zdobywając tym samym w trzech ostatnich meczach zaledwie…1 pkt! Reprezentant Polski pojawił się na boisku po przerwie.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnej bramki dlatego trener paryżan, Unai Emery zaraz po zmianie stron zdecydował się wprowadzić Grzegorza Krychowiaka, który zastąpił reprezentanta Włoch, Thiago Mottę. Wejście naszego zawodnika, a kwadrans później Lucasa niestety nie przyniosło zamierzonego efektu. Najpierw w 62. minucie kibiców zgromadzonych na stadionie uszczęśliwił Yannis Salibur, a 4 minuty później wynik podwyższył Nill De Pauw. PSG było stać tylko na jedną bramkę. Na 10 minut przed końcem kontaktowe trafienie zaliczył Cavani, ale dziś tylko na tyle było stać gości.

W tabeli Ligue 1 PSG jest 3, ale jeśli Nicea i Monaco wygrają swoje mecze to uciekną paryżanom odpowiednio na 7 i 6 punktów! Guingamp awansowało na 4. pozycję.