sobota, 25 czerwca, 2022

Kolejne przetasowania w Ekstraklasie. Jesus Imaz zostanie w Polsce?

Jesus Imaz pożegna się z Jagiellonią Białystok wraz z zakończeniem sezonu 2021/2022. Hiszpan prawdopodobnie pozostanie jednak w Ekstraklasie. Jego nowym pracodawcą ma zostać Lechia Gdańsk.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Imaz to jeden z liderów Jagiellonii Białystok. Hiszpan nie może zaliczyć jednak bieżącego sezonu do najlepszych w swojej karierze. Hiszpan stracił znaczną część rozgrywek z powodu kontuzji i dopiero niedawno wrócił na ekstraklasowe boiska. 31-latek dla Jagi rozegrał jednak tylko 16 spotkań, w których strzelił 8 goli.

Wiele wskazuje jednak na to, że jego umowa, która wygasa 30 czerwca 2022 roku, nie zostanie przedłużona. Oznacza to, że zawodnik musi szukać sobie nowego pracodawcę. Tym ma zostać Lechia Gdańsk, o czym informuje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego.

Według dziennikarza zawodnik miał już odbyć pierwsze rozmowy z trójmiejską ekipą. Lechia widzi w 31-letnim hiszpańskim napastniku doskonałe wzmocnienie przed eliminacjami do Ligi Konferencji Europy, w których latem weźmie udział.

Jeśli Imaz pozostanie w Ekstraklasie, będzie to dla niego już trzeci klub z naszego kraju. Zanim zawodnik trafił do Jagielloni Białystok, reprezentował bowiem barwy Wisły Kraków.

To już oficjalne! Lech Poznań rozstaje się z dwoma piłkarzami

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA