Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Kolejne wzmocnienie Podbeskidzia

Kolejne wzmocnienie Podbeskidzia

0

Pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż szuka wzmocnień, by z powodzeniem powalczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywek w Polsce. Nowym zawodnikiem “Górali” został 18-letni Arkadiusz Jaworski. 

Działacze zdegradowanego w poprzednim sezonie Podbeskidzia Bielsko-Biała wciąż poszukują wzmocnień na rynku transferowym, by zrealizować obietnicę szybkiego powrotu drużyny do Ekstraklasy.

Oficjalna strona klubu poinformowała o zakontraktowaniu 18-letniego Arkadiusza Jaworskiego. Młody pomocnik piłkarską karierę rozpoczynał w Beskidzie Skoczów, skąd w wieku 13 lat trafił do czeskiego zespołu MFK Karvina, występującego obecnie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Arkadiusz Jaworski w barwach naszych południowych sąsiadów przeszedł przez wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, jednak w drużynie seniorskiej nie zadebiutował. Ostatnie pół roku spędził zespole młodzieżowym FK Fotbal Trzyniec.

18-letni Jaworski podpisał z Podbeskidziem Bielsko-Biała trzyletni kontrakt. Z drużyną “Górali” trenował już od jakiegoś czasu, zaliczając kilka występów w meczach sparingowych.

Źródło: tspodbeskidzie.pl

Komentarze