Kolejne zwycięstwo Bayernu!

14 mar 2015, 17:24

Bayern Monachium nabrał wiatru w żagle i ponownie idzie jak burza w Bundeslidze. Tym razem bawarski klub rozbił SV Werder Brema 0:4. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski.

Wynik w 24. minucie spotkania otworzył Thomas Müller, który bez wahania strzelił tuż zza linii pola karnego. Pod koniec pierwszej połowy bramkę z rzutu wolnego na 2-0 dla Bayernu Monachium zdobył David Alaba. Austriak podkręcił piłkę w stronę prawego słupka pozostawiając bramkarza bez szans.

W drugiej polowie dwie bramki dla Bayernu zdobył Robert Lewandowski. Polak w 76. minucie spotkania uderzył piłkę głową umieszczając ją w siatce. Pod koniec meczu Lewandowski po raz drugi w tym spotkaniu zdobył bramkę dla Bayernu Monachium i piłkarze z Bawarii ostatecznie pokonali na wyjeździe Werder Brema 0:4.