Kolejne zwycięstwo Cracovii!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:33
5 cze 2015, 22:32

Kolejne zwycięstwo Cracovii! Podopieczni Jacka Zielińskiego w swoim ostatnim spotkaniu sezonu 2014/2015 rozbili na wyjeździe Piasta Gliwice 3:0!

Odkąd trenerem “Pasów” został Jacek Zieliński zespół ten nie przestaje zadziwiać. Tym razem w pokonanym polu zostali piłkarze Piasta Gliwice, którzy przegrali na własnym boisku aż 0:3.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Cracovii. Przełożyło się to na jednego gola, którego autorem był Bartosz Kapustka. Gospodarze bez swojego asa Kamila Wilczka byli zupełnie bezradni w ofensywie. Dość powiedzieć, że w ciągu pierwszych 45 minut nie oddali ani jednego celnego strzału.

W drugiej połowie wyglądało to już lepiej. Gospodarze zaczęli strzelać na bramkę rywali. Cóż z tego skoro dzięki dwóm szybkim ciosom w 71 i 73 minucie Cracovia zdobyła dwa gole i potwierdziła, że nie bez przyczyny jest liderem grupy spadkowej. Wynik 3:0 doskonale odzwierciedla to co się działo na murawie.

Tak grających podopiecznych Jacka Zielińskiego chciałoby się oglądać w walce o miejsca 1-8 a co do Piasta to zespół ten musi nauczyć się radzić bez Kamila Wilczka, którego w przyszłym sezonie w barwach Piasta nieujrzymy.