Kolejny gol Piątka. Tym razem pokonał Drągowskiego [WIDEO]

23 lut 2019, 09:17

Krzysztof Piątek zdobył kolejną bramkę. Tym razem AC Milan pokonał Empoli 3:0, a Polak otworzył wynik meczu.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. Po przerwie Milan rzucił się na rywali i szybko zdobył dwie bramki. Najpierw, w 49. minucie Hakan Calhanoglu zagrał z prawej strony, w pole karne do nadbiegającego Piątka, który dobrze dołożył nogę i otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później kolejnego gola zdobył Franck Kessie.

Mecz jednak zakończył się wynikiem 3:0. W 67. minucie swoje trafienie dołożył Samu Castillejo. W bramce Empoli cały mecz rozegrał Bartłomiej Drągowski. Był to jego drugi mecz, od kiedy został wypożyczony z Fiorentiny. Ostatnio zachował czyste konto. Tym razem puścił aż 3 bramki, ale nie miał przy nich za wiele szans. Z kolei Piątek ma na swoim koncie już 18 goli w Serie A i w klasyfikacji strzelców goni Cristiano Ronaldo, który ma o jedno trafienie więcej.