Kolejny występ Bielika w Arsenalu! Viking rozbity przez Kanonierów

5 sie 2016, 22:17

Od początku okresu przygotowawczego Krystian Bielik znajduje się w ścisłym składzie Arsenalu. Do tej pory wystąpił w każdym sparingu swojej drużyny. Nie inaczej było dziś wieczorem.

O 20:30 Arsenal rozpoczął kolejny mecz przygotowawczy do nowej kampanii. Sparingpartnerem wicemistrza Anglii był norweski zespół Viking. Na środku obrony swojej drużyny wystąpił Krystian Bielik.

Młodzieżowy reprezentant Polski przez cały okres przygotowawczy trenuje z pierwszą drużyną Arsenalu oraz gra w meczach towarzyskich. Dzisiejszego wieczoru rozegrał pełne 90 minut.

Do tej pory wychowanek Lecha Poznań rozegrał 45 minut meczu z Lens (1-1), 47 minut z zespołem Gwiazd Ligi MLS (2-1) oraz całą drugą połowę z Guadalajara (3-1).

Arsenal wygrał mecz z norweskim zespołem 8-0. Przed przerwą trafił Campbell, po przerwie gole zdobywali, kolejno: Santi Cazorla (w pierwszej połowie nie trafił karnego), Theo Walcott, Haukaas (gol samobójczy), ponownie Campbell oraz dwukrotnie Iwobi. Na koniec bramkę dorzucił Akpom.