Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kolejny piłkarz odejdzie z Legii? Moulin przedmiotem zaawansowanych negocjacji!

Kolejny piłkarz odejdzie z Legii? Moulin przedmiotem zaawansowanych negocjacji!

0

Tomasz Jodłowiec, Jakub Czerwiński, Hildeberto, Łukasz Moneta, Guilherme – to tylko część piłkarzy, którzy tej zimy odeszli z Legii Warszawa. Do tej listy niebawem dołączyć może Thibault Moulin.

Lider Lotto Ekstraklasy prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie transferu francuskiego pomocnika do PAOK-u Saloniki – poinformował Krzysztof Stanowski. Drużyna ta lideruje obecnie w tabeli Super League mając jeden punkt przewagi nad Olympiakosem Pireus. Moulin spotkałby tam swojego znajomego z występów w „Wojskowych”, Aleksandara Prijovicia. Reprezentant Serbii po opuszczeniu stolicy Polski niemal z miejsca stał się gwiazdą „Dikefalos”. W tym sezonie strzelił 10 bramek w 17 ligowych występach i ma szansę na tytuł króla strzelców. Skuteczniejszy od niego jest tylko Karim Ansarifard mający na swoim koncie 12 trafień. Jako ciekawostkę warto dodać, że tuż za ich plecami jest były piłkarz Cracovii, Erik Jendrišek (8 goli).

Moulin jesienią rozegrał na wszystkich frontach w koszulce Legii 26 spotkań. Strzelił 3 bramki i zanotował jedną asystę.

Komentarze