Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kolejny piłkarz odejdzie z Wisły Kraków, kierunek Legia?!

Kolejny piłkarz odejdzie z Wisły Kraków, kierunek Legia?!

0

Sytuacja Wisły Kraków jest doskonale znana polskim kibicom. Praktycznie wszyscy piłkarze mają prawo rozwiązać swój kontrakt z powodu ponad trzymiesięcznych zaległości w wypłatach i niebawem skorzysta z tego kolejny zawodnik.

Jak podaje na twitterze Michał Trela z “Przeglądu Sportowego”, Zoran Arsenić nie dał się przekonać na uregulowanie zaległości dzięki pożyczce od prywatnego inwestora i 24-latek jest już zdecydowany na odejście z klubu. Uniwersalny obrońca, który w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy zanotował 12 występów, może jednak zostać na polskich boiskach.

W kontekście transferu Chorwata wymienia się między innymi Jagiellonię Białystok i jego rodzimy NK Osijek, jednak zdaniem wspomnianego dziennikarza, Arseniciowi najbliżej jest do przenosin na Łazienkowską. Dla Legii Warszawa byłby to dobry interes, ponieważ piłkarz sprawdzony na naszym krajowym podwórku już niebawem będzie do wzięcia za darmo.

Mistrzowie Polski planują tej zimy przeprowadzenie kilku ciekawych transferów. Na testach medycznych w Legii przebywają już dwaj młodzi Polacy, o zainteresowaniu którymi pisaliśmy dzisiaj TUTAJ.

Komentarze