[WIDEO] Kolejny świetny występ Teodorczyka!

20 lis 2016, 16:21

Kibice zgromadzeni na Regenboogstadion byli świadkami niesamowicie emocjonującego spotkania. Gospodarze Zulte Waregem, liderujący w tabeli Jupiler League pokonali Anderlecht Bruksela 3:2, mimo, iż w drużynie gości wspaniałe spotkanie rozegrał Łukasz Teodorczyk.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy już w 9. minucie spotkania objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Ich radość nie trwała jednak długo. Kolejno w 14 i 31 minucie spotkania do bramki rywali trafiał niezawodny w tym sezonie ligi belgijskiej Łukasz Teodorczyk.

Druga część spotkania należała już jednak do zespołu Waregem, którzy już minute po pierwszym gwizdku sędziego objęli wykorzystali rzut karny a trzy minuty później prowadzili już 3:2. Fatalne pięć minut pozostawiło ślad na grze piłkarzy Anderlechtu, którzy nie zdołali już strzelić wyrównującej bramki i przegrali to spotkanie.

Kolejny raz fenomenalne zawody rozegrał Łukasz Teodorczyk. Strzelił swoją 10 i 11 bramkę w bieżących rozgrywkach i zajmuje pierwsze miejsce w klasfikacji strzelcow Jupiler League.

Po tym zwycięstwie Waregem umocniło się na pozycji lidera mając na konicie 33 punkty. Natomiast drużyna z Brukseli plasuje się na piątej pozycji mając 25 “oczek”.