Strona główna Piłka nożna Kolejny wielki klub włączy się do walki o Krychowiaka?

Kolejny wielki klub włączy się do walki o Krychowiaka?

0

Od kilku dni dużo mówi się, że w najbliższym czasie może dojść do transferu Grzegorza Krychowiaka. Najbardziej prawdopodobne jest, że pozyska go francuskie PSG, jednak sprowadzeniem Polaka zainteresowany jest również Juventus Turyn.

O tym jak blisko jest podpisania kontraktu lidera drugiej linii polskiej reprezentacji z najlepszym klubem Francji informowaliśmy TUTAJ.

Według włoskiej prasy Krychowiak wcale nie musi pójść w ślady swojego trenera z Sewilli Unaia Emery’ego i związać się kontraktem z Paris Saint-Germain. “La Gazzetta dello Sport” informuje, że do walki o Polaka włączy się również Juventus Turyn, lecz bardzo prawdopodobne, że będzie to uzależnione od ewentualnego transferu Paula Pogby. 23-letni reprezentant Francji może zostać nawet najdroższym piłkarzem w historii, co z pewnością powiększyłoby budżet klubu z Turynu przeznaczony na pozyskanie nowych zawodników.

Według serwisu “transfermarkt” Krychowiak wyceniany jest na 30 milionów euro, ale włodarze klubu z Sewilli najprawdopodobniej będą chcieli zarobić zdecydowanie więcej, a w negocjacjach może im pomóc znakomita gra Polaka podczas Euro 2016.

Komentarze