Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kolejny zawodnik Lechii trafi do Jagiellonii?

Kolejny zawodnik Lechii trafi do Jagiellonii?

0

Kilka dni temu informowaliśmy, że Thomas von Heesen nie widzi miejsca w składzie dla Piotra Wiśniewskiego. Czy kolejny zawodnik Lechii zamieni Gdańsk na Białystok?

Obecny trener Lechii otwarcie stwierdził, że popularny “Wiśnia” nie jest mu potrzebny. Włodarze z Gdańska poinformowali, że nie będą robili problemów ze zmianą klubu dla 33-latka. Wciąż obecny piłkarz “biało-zielonych” niejednokrotnie udowadniał na polskich boiskach, że jest wartościowym graczem. Na tak złą sytuację w klubie z pewnością wpłynął aspekt wielu transferów.

Z takiego obrotu spraw chętnie skorzystaliby z Białymstoku. Nie jest tajemnicą, że Michał Probierz poszukuje ofensywnych graczy, gdyż jego obecni napastnicy zawodzą. Dodatkowym atutem “Jagi” może być popularny ostatnio kierunek Gdańsk-Białystok. Na Podlasiu grają bowiem byli koledzy Wiśniewskiego z Lechii. W ekipie Michała Probierza występują Sebastian Madera, Przemysław Frankowski, Piotr Grzelczak oraz Kacper Rosa. 33-letni Wiśniewski z pewnością chciałby pograć jeszcze na wysokim poziomie, a to gwarantuje mu przeprowadzka do Białegostoku. Czy będziemy świadkami kolejnego transferu z Lechii do Jagiellonii?

Komentarze