Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Koniec rundy dla Malarczyka, Cracovia z problemami

Koniec rundy dla Malarczyka, Cracovia z problemami

0

25-letni obrońca Pasów, Piotr Malarczyk nie zagra już w żadnym meczu rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy. Zawodnik nabawił się kontuzji kolana.

Trener Cracovii Kraków, Piotr Zieliński ma duży orzech do zgryzienia przy wyborze składu na dzisiejszy pojedynek z Wisłą Płock. Z powodu kartek zabraknie Marcina Budzińskiego i Jakuba Wójcickiego. Nie będzie także pauzującego od dłuższego czasu Miroslava Covilo i do tego dochodzi wspomniany Piotr Malarczyk.

Nie będzie on w stanie grać przez około 3-4 tygodnie co oznacza wykluczenie z gry w rundzie zasadniczej. Zawodnik Cracovii nabawił się kontuzji kolana w meczu z Arką Gdynia. Co prawda na początku badania wykazały naderwanie mięśnia dwugłowego, jednak kiedy zawodnik wznowił treningi zaczął on narzekać na ból kolana, w którym zebrał się płyn.

Do listy nieobecnych należy także dodać Pawła Jaroszyńskiego, który wrócił ze zgrupowania reprezentacji U-21 z urazem kolana, oraz Krzysztofa Piątka, zszedł on z jednego z treningów z podkręconym stawem skokowym.

Komentarze