Koniec sagi z udziałem Piotra Zielińskiego. Inter domyka ustalenia z Polakiem

Aktualizacja: 7 lut 2024, 09:40
6 lut 2024, 20:15

Według informacji przekazanych przez Fabrizio Romano oraz Matteo Moretto, Inter Mediolan jest już bardzo blisko pełnego, ustnego porozumienia z Piotrem Zielińskim w sprawie jego przenosin na San Siro wraz z nadejściem 1 lipca 2024 roku.Zieliński i Inter Mediolan blisko podpisania kontraktu

Przyszłość Piotra Zielińskiego była zagadką od grubo ponad roku. Brak porozumienia z Napoli w sprawie nowego kontraktu, przenosiny do Arabii Saudyjskiej, które finalnie nie doszły do skutku i spekulacje na temat transferu w zimowym okienku transferowym – to główne wątki, przy których ostatnio pojawiło się nazwisko polskiego pomocnika.

Dziś już wiadomo, że następnym krokiem w karierze 29-latka będzie Inter Mediolan. Napoli nie zarobi ani złotówki na jego przenosinach. Włodarze finalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów mają nadzieję na podpisanie umowy z Zielińskim jeszcze w lutym.

Sam zawodnik już odczuwa konsekwencje swojej decyzji, ponieważ Napoli podjęło decyzję o wykluczeniu go z rozgrywek Ligi Mistrzów w drugiej części zespołu. Dużym znakiem zapytania jest również jego przyszłość w rozgrywkach ligowych. Zieliński nie wystąpił w ostatnim meczu z Hellasem Werona, ale jego nieobecność była spowodowana urazem. Klub poinformował, że Polak wciąż trenuje osobno, podobnie jak Meret oraz Oliveira.

Trener Mazzarri jak sam przyznał, nie zamyka się na Zielińskiego – Dla mnie nie ma problemu z wystawieniem go na boisko, jak to miało miejsce w zeszłym tygodniu przeciwko Lazio, kiedy był w dobrej formie.

Nie ulega jednak wątpliwości, że pomocnik będzie otrzymywał mniej czasu na boisku.
Koniec Piotra Zielińskiego w Napoli. Polak skreślony z Ligi Mistrzów

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA