Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa To nie koniec transferów w LOTTO Ekstraklasie? Semir Stilić bliski powrotu do...

To nie koniec transferów w LOTTO Ekstraklasie? Semir Stilić bliski powrotu do Polski!

0

Mimo, że minionej nocy oficjalnie zostało zamknięte letnie okienko transferowe, to ciągle możliwe są rotacje w klubowych kadrach. Jedna z nich może niebawem nastąpić w jednej z polskich ekip, gdyż Semir Stilić może wrócić do LOTTO Ekstraklasy.

Bośniacki pomocnik 30 sierpnia rozwiązał kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem, jakim był APOEL Nikozja, co oznacza, że bez względu na to, czy okienko transferowe nadal trwa, czy też nie, może dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Tak właśnie może się zdarzyć w najbliższej przyszłości. Były zawodnik Lecha Poznań i Wisły Kraków najprawdopodobniej ponownie trafi pod Wawel, gdzie będzie reprezentował barwy Wisły Kraków, jak to miało miejsce jeszcze ponad rok temu.

Z nieoficjalnych źródeł mediów wynika, że reprezentant Bośni i Hercegowiny ma dzisiaj wylądować na lotnisku w Krakowie – Balicach i dopiąć szczegóły kontraktu z krakowską Wisłą. Ktoś może powiedzieć, że “Biała Gwiazda” nie ma pieniędzy na utrzymanie takiego zawodnika ze względu na ciężką sytuację finansową. Wszystko może się niedługo zmienić, ponieważ szykowana jest umowa z nowym sponsorem, którego nazwy nie znamy.

Stilić przez cały poprzedni sezon w barwach APOEL-u Nikozja rozegrał 16 spotkań, w których strzelił 3 bramki, a jego zespół po raz kolejny sięgnął po mistrzostwo kraju. W latach 2008-2012 był podstawowym graczem Lecha Poznań, po czym wyjechał, by ostatecznie zimą 2014 roku wrócić do Polski.

Komentarze