Kontrowersyjna porażka Hull Grosickiego w “polskim” meczu!

19 sie 2017, 18:03

Hull City Kamila Grosickiego przegrało na wyjeździe z QPR Pawła Wszołka i Ariela Borysiuka 1:2 w meczu czwartej kolejki angielskiej Championship. Piłkę meczową w doliczonym czasie gry miał skrzydłowy reprezentacji Polski!

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla “Tygrysów”, którzy objęli prowadzenie w 35. minucie za sprawą Jarroda Bowena. Gospodarze wyrównali dopiero na kwadrans przed końcem, a trybuny ucieszył Matt Smith. Kropkę nad “i” w doliczonym czasie gry postawił rezerwowy dziś Idrissa Sylla, który posłał piłkę do bramki głową. Gol jednak padł w kontrowersyjnych okolicznościach bowiem Gwinejczyk przed strzałem odepchnął jednego z obrońców Hull. Po chwili wyrównać mógł Grosicki, który w dogodnej sytuacji nie trafił głową w światło bramki.

W drużynie gospodarzy Wszołek i Borysiuk mecz rozpoczęli na ławce. Na placu gry pojawił się tylko Wszołek, który w 63. minucie zmienił Alexa Baptiste.

W tabeli zaplecza Premier League Hull po czterech meczach ma na koncie zaledwie cztery punkty i jest 14. QPR z kolei ma trzy “oczka” więcej i jest piąte.