Kontuzja Milika, Ajax wygrywa w meczu na szczycie!

1 mar 2015, 19:08

W meczu 25. kolejki Eredivisie Ajax Amsterdam z Arkadiuszem Milikiem w składzie pokonał na wyjeździe PSV Eindhoven 3:1.

Polski piłkarz niestety musiał opuścić boisko w 56. minucie, ponieważ doznał kontuzji. Nie wiadomo jeszcze jak poważny jest jego uraz.

Ekipa Milika pierwszą bramkę zdobyła w 29. minucie po strzale Ricardo Kishny. PSV wyrównało wynik dopiero w 77. minucie, gdy do bramki trafił Luuk de Jong. W końcówce meczu zawodnicy Ajaxu podkręcili tempo, efektem były dwa kolejne gole.

PSV Eindhoven odniosło dzisiaj pierwszą ligową porażkę 28 września ubiegłego roku. Mimo to, Ajax Amsterdam nadal traci do niego 11 punktów.

PSV Eindhoven 1-3 AFC Ajax (Amsterdam)