Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kontuzja obrońcy Wisły Kraków

Kontuzja obrońcy Wisły Kraków

0

Ze względu na kontuzję kolana, odniesioną na jednym z treningów Wisły Kraków, Krystian Kujawa przejdzie dziś zabieg operacyjny. Przerwa w grze 20-letniego obrońcy potrwa około miesiąca.

Oficjalna strona Wisły Kraków poinformowała, że kontuzjowane kolano Krystiana Kujawy będzie wymagało zabiegu operacyjnego, który ma zostać przeprowadzony jeszcze dzisiaj. 20-letni obrońca doznał urazu na jednym z treningów Wisły. Przerwa w grze ma wynieść około miesiąca, lecz dokładniejsze określenie rokowań będzie możliwe dopiero po zabiegu.

Krystian Kujawa zadebiutował na boiskach Ekstraklasy w ubiegłym sezonie w spotkaniu z Pogonią Szczecin. Do tej pory rozegrał w pierwszej drużynie Wisły łącznie trzy mecze, w tym jedno ze Śląskiem Wrocław już za kadencji Dariusza Wdowczyka. Trener Białej Gwiazdy chwalił piłkarza za to spotkanie, podkreślajac, że liczy na niego w kolejnych ligowych starciach. 20-letni Kujawa ma 192 cm wzrostu i wyróżnia się przede wszystkim dobrą grą w powietrzu, dlatego często jest porównywany do Arkadiusza Głowackiego.

 

Komentarze