Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kontuzja Paulusa Arajuuriego jednak niegroźna

Kontuzja Paulusa Arajuuriego jednak niegroźna

0
Foto Marcin Pirga

Paulus Arajuuri został kontuzjowany w ostatnim spotkaniu z Piastem Gliwice. Fin co prawda musiał przedwcześnie opuścić boisko, ale oficjalny portal mistrza Polski podaje, że kontuzja obrońcy nie jest poważna.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na początku spotkania. Podczas jednej z interwencji rosły defensor naciągnął mięsień przywodziciela i nie był w stanie kontynuować gry. Jak się okazało Fin mógł być kluczowym graczem dla losów spotkania, gdyż chwilę po jego zejściu Lechici stracili bramkę, która zakończyła ich imponującą serię bez straty gola. Miejsce Arajuuriego na placu gry zajął Dariusz Dudka.

Seria Lecha została przerwana, mistrz Polski poległ w Gliwicach i w obecnej sytuacji traci aż siedemnaście punktów do lidera. Piłkarze Jana Urbana będą musieli solidnie przepracować okres przygotowawczy, aby od pierwszej kolejki po zimowej przerwie mocno atakować wyprzedzające ich drużyny. Nie obejdzie się również bez wzmocnień ofensywy, coraz częściej mówi się także, że czas Denisa Thomalli przy Bułgarskiej powoli dobiega końca.

Komentarze