Kontuzja Piszczka, kwadrans Błaszczykowskiego

24 lut 2015, 23:12

Juventus Turyn pokonał Borussię Dortmund 2:1 w dzisiejszym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bramki dla gospodarzy zdobyli Carlos Tevez i Alvaro Morata, dla gości trafił Marco Reus. W drużynie niemieckiej wystąpiło dwóch reprezentantów Polski.

Łukasz Piszczek wybiegł w podstawowym składzie ekipy z Dortmundu, jednak nie dotrwał nawet do przerwy. Z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w 32 minucie. Zmienił go Matthias Ginter. Jakub Błaszczykowski pojawił się na murawie w 76 minucie i zanotował kilka ciekawych zagrań. W końcowych minutach wyprowadził groźną kontrę, która mogła się zakończyć golem dla gości, jednak zabrakło dokładności w wykończeniu.

Juventus Turyn – Borussia Dortmund  2:1 (2:1) – Tevez (13 min.), Morata (43 min.); Reus (18 min.)