wtorek, 28 czerwca, 2022

Filip Koperski na dłużej w Lechii. Diament zostaje w Gdańsku

Filip Koperski to jedna z rewelacji Lechii Gdańsk w bieżącym sezonie Ekstraklasy. Za bardzo dobre występy klub podpisał nowy kontrakt z niezwykle utalentowanym zawodnikiem. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2026 roku.

lvbet bonus

Koperski to nominalny środkowy pomocnik, któremu Tomasz Kaczmarek znalazł inną pozycję, a mianowicie prawą stronę defensywy. W tym sektorze boiska 18-latek spisywał się nad wyraz dobrze, choćby strzelając zwycięskiego gola w meczu przeciwko Lechowi Poznań. Teraz Koperski przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Klub zakomunikował, że nowa umowa z wychowankiem będzie obowiązywała do czerwca 2026 roku.

– Bardzo się cieszę, że zostaję na dłużej w Lechii Gdańsk. Od najmłodszych lat trenuję pod skrzydłami trenerów jej akademii. Jestem z Gdańska i bardzo dobrze się tutaj czuję. Perspektywa dalszego rozwoju w Lechii jest dla mnie spełnieniem marzeń i jestem przekonany, że to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Chcę tu zostać i walczyć z drużyną o jak najwyższe cele – powiedział Koperski w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Nastolatek w trwającym sezonie Ekstraklasy zaliczył pięć występów w barwach Lechii Gdańsk, zdobywając jedną bramkę.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA