Korona zwycięża w ostatnim sparingu przed ligą!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:23
12 lip 2015, 15:46

Korona Kielce pokonała II- ligową Wisłę Puławy 2:0 w ostatnim sparingu przed startem nowego sezonu.

Dzięki temu atmosfera w klubie przed pierwszym meczem sezonu z Jagiellonią Białystok (19 lipca 15:30 w Kielcach) na pewno będą dobre. Rywal co prawda nie był z najwyższej półki, ale żaden przeciwnik na boisku się nie położy. Trzeba umieć udowodnić swoją wyższość na murawie. Pamiętajmy też o tym, że z zespołu Marcina Brosza odeszło wielu piłkarzy. Bramki dla zespołu Korony zdobyli Kamil Sylwestrzak w 18 minucie i Siergiej Pilipczuk – 52 minuta.

Korona Kielce – Wisła Puławy 2:0 (1:0)
1:0 – Kamil Sylwestrzak 18′
2:0 – Siergiej Pilipczuk 52′

Składy:

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski (46′ Dariusz Trela) – Vladislavs Gabovs (82′ Michał Wrześniewski), Piotr Malarczyk, Radek Dejmek (30′ Paweł Sobolewski), Kamil Sylwestrzak – Nabil Aakour (78′ Tomasz Zając), Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs (72′ Piotr Rogala), Marcin Cebula (59′ Łukasz Sierpina), Rafał Grzelak – Siergiej Pilipczuk (86′ Michał Przybyła).

Wisła Puławy: (skład wyjściowy) Nazar Penkovets – Rafał Lisiecki, Mateusz Pielach, Klimas Gosacenko, Ivan Lytvynyuk, Arkadiusz Maksymiuk – Konrad Szczotka, Konrad Nowak, Piotr Charzewski, Dawid Pożak – Jarosław Niezgoda.

źródło: sportowefakty.pl