Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kownacki jednak nie trafi do Fortuny Düsseldorf?

Kownacki jednak nie trafi do Fortuny Düsseldorf?

0
Foto: sampnews24.com

Według wielu przesłanek Dawid Kownacki na 99% opuści w tym okienku transferowym Sampdorię Genua. Polak nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole i chce zmian. Jak na kapitana młodzieżowej reprezentacji Polski dostaje zdecydowanie za mało minut. Kownaś jest zdecydowany odejść z włoskiego klubu. Na horyzoncie pojawiła się kolejna możliwość…

Kownacki był (jest) już prawie dogadany z niemiecką drużyną Fortuna Düsseldorf. Miałby opuścić Sampdorię na zasadzie wypożyczenia, z opcją wykupu. Agent Polaka, Marcin Kubacki, potwierdził, że rozmowy są już na ostatniej prostej:
– “Prowadzimy negocjacje z Fortuną. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Faktem jest, że Dawid chce przenieść się do Fortuny, a klub chce Dawida.” – przyznał agent Kownackiego.

Pojawiła się jednak nowa oferta dla Dawida. Jak donosi “Przegląd Sportowy” Polak miał otrzymać ofertę również od VFB Stuttgart. Zarówno VFB jak i Fortuna występują w tym sezonie w Bundeslidze. Oba zespoły zajmują miejsca w dole tabeli, a dzieli je na ten moment zaledwie cztery punkty.

Dawid Kownacki jest zmotywowany aby opuścić Sampdorię. Jak zaznacza Polak oraz jego agent, piłkarz potrzebuje zmiany otoczenia oraz regularnej gry. Oby już na wiosnę Kownaś mógł regularnie występować w Bundeslidze, czego życzymy!

Komentarze