Krasnodar gromi, Amkar remisuje. Grali Polacy

1 sie 2016, 20:31

FK Krasnodar rozgromił na własnym stadionie aż 3:0 Tom Tomsk, z kolei Amkar Perm bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Rubinem Kazań w meczach 1. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Zarówno Artur Jędrzejczyk jak i Janusz Gol zagrali w swoich drużynach 90 minut!

Krasnodar strzelaninę rozpoczął dopiero minutę przed przerwą, a prowadzenie gospodarzom dał Fedor Smolov. W drugiej połowie po bramce dołożyli Ari ponownie Smolov, a wynik meczu został ustalony już w 60. minucie.

Tak dobrego meczu nie zobaczyli kibice w Kazaniu, gdzie miejscowy Rubin mierzył się z Amkarem Perm Janusza Gola. Do protokołu sędziego zapisał się tylko Maksim Kanunnikov, ale nie ze względu na zdobytą bramkę, a z powodu czerwonej kartki jaką zobaczył już w 35. minucie.