Krychowiak nie zatrzymał Ronaldo i spółki!

2 maj 2015, 21:52

Sevilla Grzegorza Krychowiaka uległa na własnym stadionie walczącemu o królestwo Hiszpanii Realowi Madryt 2:3!

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, a dokładnie główny aktor tego spotkania- Cristiano Ronaldo, który w minutę (36 i 37 minuta) strzelił dwie bramki i praktycznie rozstrzygnął losy meczu! Gospodarze jednak nie poddawali się i jeszcze w pierwszej połowie zdobyli kontaktową bramkę za sprawą Carlosa Baccy, który w drugiej minucie doliczonego czasu gry pokonał Casillas z rzutu karnego.

Drugą odsłonę również lepiej rozpoczął Real, a w 68. minucie fantastyczny dziś Ronaldo skompletował har-tricka. Sevilla próbowała się odgryźć, ale sił starczyło tylko na jedną bramkę. W 79. minucie wynik spotkania ustalił Iborra.

Grzegorz Krychowiak grał do 78. minuty i został zmieniony przez strzelca ostatniego gola!