Krystian Bielik z awansem do Championship!

26 maj 2019, 19:01

W niedzielnym meczu o stawkę awansu do Championship Charlton Athletic z Krystianem Bielikiem na czele pokonał Sunderland  2:1!

Na londyńskim Wembley rozegrano finalny mecz baraży League One pomiędzy Sunderlandem a Charltonem Athletic, którego reprezentuje polski zawodnik.

Krystian Bielik od pierwszej do ostatniej minuty walczył razem z drużyną o awans.

Spotkanie nie zapowiadało się jako łatwe, począwszy od samobójczego gola Sarra M. (Charlton Athletic) już w 5 minucie meczu. Drużyna Polaka zdołała jednak odrobić stratę i kończącym akcję celnym strzałem wykazał się Purrington B. Następnie, już w doliczonym czasie gry, bramkę na wagę awansu zdobył Patrick Bauer (Charlton Athletic).

Gra reprezentanta Polski U-21 – Krystiana Bielika- została doceniona i wybrano go na piłkarza meczu.