Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Krzywicki rozwiązał kontrakt z Chojniczanką

Krzywicki rozwiązał kontrakt z Chojniczanką

0

29-letni napastnik Marcin Krzywicki rozwiązał kontrakt z Chojniczanką Chojnice. Popularny “Krzywy” słynie z aktywności w mediach społecznościowych.

W lipcu 2008 roku został przez Leo Beenhakkera powołany do reprezentacji Polski, jednak z powodu kontuzji nie wziął udziału w zgrupowaniu. Krzywicki kontrakt z Chojniczanką podpisał 15 lutego bieżącego roku, za długo więc w Chojnicach nie pograł. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Cracovii, Zawiszy Bydgoszcz, Wisły Płock czy Dolcana Ząbki.

Krzywicki słynie z aktywności w mediach społecznościowych. Jego autoironiczne, pełne dystansu do siebie wpisy na Twitterze i Facebooku cieszą się wielką popularnością internautów. Z humorem podszedł również do rozstania z Chojniczanką. Po upublicznieniu informacji o wystawieniu go na listę transferową dał do zrozumienia, że od nowego klubu nie wymaga wiele, co pokazuje jego wpis na Twitterze:

Nie znamy jego przyszłości, lecz jeśli wybierze klub z Ekstraklasy to jesteśmy pewni, że w przyszłości zobaczymy go w Premier League gdzie jego warunki fizyczne będą nieocenione!

 

Komentarze