Strona główna Piłka nożna Kursy bukmacherskie na Polska – Albania. Kto faworytem bukmacherów? Typy na zakłady

Kursy bukmacherskie na Polska – Albania. Kto faworytem bukmacherów? Typy na zakłady

0
polska - albania kursy bukmacherskie

Po tym, jak najlepsze ligi piłkarskie na świecie wróciły do gry po wakacjach, czas również na pierwsze, międzypaństwowe mecze nowego sezonu. Zaczynamy z wysokiego “C”, ponieważ już od początku września wracają kwalifikacje do mistrzostw świata w 2022 roku. Reprezentacja Polski swoje pierwsze spotkanie rozegra przeciwko Albanii.

Gdzie znaleźć kursy bukmacherskie na mecz Polska – Albania i kto jest faworytem? Zakłady bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, kto powinien wygrać to spotkanie. Czy typy portali do obstawiania znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Nowy prezes = nowe nadzieje

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zaszło wiele zmian w polskiej piłce. W czerwcu kibice “Biało-czerwonych” emocjonowali się spotkaniami drużyny prowadzonej przez Paulo Sousę w mistrzostwach Europy. Przygoda zakończyła się bardzo szybko, bo już po fazie grupowej. Dwie porażki poniesione w meczach ze Słowacją oraz Szwecją, a także remis z Hiszpanią nie pozwoliły na uzyskanie awansu do fazy pucharowej. Dla części zawodników był to też ostatni, duży turniej w roli reprezentantów Polski. Warto wspomnieć, że w sierpniu z kadrą pożegnał się jej wieloletni bramkarz, Łukasz Fabiański.
Było również wiadome, że to ostatni turniej także dla Zbigniewa Bońka, który kończył swoją kolejną kadencję w roli prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W środę, 18 sierpnia 2021 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN, podczas którego wybrano nowego prezesa związku. Został nim Cezary Kulesza, który wyprzedził w ostatecznym głosowaniu Marka Koźmińskiego. Przewaga (byłego już) prezesa Jagiellonii Białystok była niepodważalna. Wiele osób ma nadzieję, że wybór nowych władz związku pozwoli na odbudowę polskiej piłki. Nie brakuje jednak głosów, że może być jeszcze gorzej, niż jest do tej pory. Oczywiście, należy zdawać sobie sprawę, że ile ludzi, tyle opinii, a wszystko zweryfikuje czas.

Jedną z najważniejszych kwestii, które należało rozwikłać po wyborze nowego prezesa PZPN to przyszłość obecnego szkoleniowca “Biało-czerwonych”, czyli Paulo Sousy. Przyszłość Portugalczyka była kwestionowana już od kilku miesięcy. Jednak Kulesza zapewnił, że selekcjoner ma pewną posadę, co najmniej, do końca eliminacji mistrzostw świata. Co się stanie później? Czas pokaże.

Nowi-starzy kadrowicze na Albanię

W połowie sierpnia poznaliśmy również nazwiska zawodników powołanych na wrześniowe mecze kadry. Na liście znalazło się miejsce dla Sebastiana Szymańskiego (który został “odrzucony” przez selekcjonera przed Euro) czy Krzysztofa Piątka (powrót po kontuzji). Obaj zawodnicy wracają do kadry po kilku miesiącach (wymuszonej bądź nie) nieobecności.

Szansę debiutu w biało-czerwonych barwach być może dostanie Nicola Zalewski, który zdążył już wystąpić w pierwszej drużynie AS Roma. Poza tym obyło się bez zaskoczeń – nie mogło zabraknąć miejsca dla Piotra Zielińskiego czy Roberta Lewandowskiego.
Z nieobecnych można natomiast wymienić Arkadiusza Milika czy Mateusza Klicha, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, wobec czego musiał poddać się izolacji.

Kursy na zakłady na mecz Polska – Albania. Kto wygra?

Mecze reprezentacji Polski nie tylko są okazją na przeżycie wielu sportowych emocji, ale i jednocześnie szansą dla użytkowników portali do obstawiania, by spróbować swoich sił w obstawianiu meczów. Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Albania pojawiły się już w ofertach większości legalnych serwisów. Jasno z nich wynika, kto jest faworytem tego spotkania.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Albania pokazują, że to gracze Paulo Sousy powinni wygrać to spotkanie. Mimo, że Albania znajduje się jedno miejsce wyżej w klasyfikacji grupy I eliminacji do MŚ, to Polacy są brani pod uwagę jako potencjalni zwycięzcy tej rywalizacji. Średni przelicznik na zwycięstwo Roberta Lewandowskiego i spółki to zaledwie 1.50, przy aż 7.50 na reprezentację Albanii. Oczywiście, u bukmacherów są też dostępne współczynniki na remis – w tym przypadku wynosi on około 4.30.

Ponadto, użytkownicy mogą spróbować swoich sił w wytypowaniu strzelców bramek czy ilości goli, jaka padnie w tym spotkaniu. Pełne oferty kursów bukmacherskich na mecz Polska – Albania znajdziecie na stronach interesujących Was firm oferujących obstawianie zakładów wzajemnych.

Różnice w kursach na mecz Polska – Albania są na tyle duże, że można bez problemu stwierdzić, że bukmacherzy nie mają problemu z wytypowaniem zwycięzcy tej rywalizacji. Co oczywiste, podobnego zdania są kibice reprezentacji Polski – i trudno im się dziwić.

Nasz typ bukmacherski na mecz Polska – Albania

Znamy już przewidywania bukmacherów na ten pojedynek. Zdaniem portali do obstawiania to gracze “Biało-czerwonych” są zdecydowanymi faworytami tego starcia, na co wskazują dostępne kursy na mecz Polski z Albanią. Mimo kilku słabszych spotkań w wykonaniu graczy Paulo Sousy, nie ulega wątpliwości, że reprezentacja prowadzona przez Portugalczyka posiada zdecydowanie większy potencjał sportowy od swoich rywali.

Nie można przejść obojętnie obok, na przykład, Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski jest w znakomitej dyspozycji, czego potwierdzeniem może być hat-trick w ostatnim meczu ligowym z berlińską Herthą. Lewandowski potrafi “w pojedynkę” rozstrzygnąć o losach rywalizacji, więc jego postawa może okazać się kluczowa w kontekście końcowego wyniku. Jednak Polska to nie tylko jej kapitan. W dobrej dyspozycji znajduje się m.in. Jakub Moder. Polacy powinni wygrać to spotkanie.

Typ bukmacherski na Polska – Albania od portalu Polski-Sport: wygrana Polski i gol Roberta Lewandowskiego.

Jak obejrzeć mecz Polska – Albania? Transmisja w TV i internecie

Transmisja meczu Polska – Albania będzie dostępna na antenie TVP1 oraz TVP Sport. Publiczna telewizja po raz kolejny pokaże na swoich kanałach spotkanie “Biało-czerwonych”. Relacja telewizyjna z przebiegu spotkania rozpocznie się około 20:40. Przypomnijmy, że pojedynek Polska – Albania odbędzie się 2 września o godzinie 20:45. Oczywiście, poza TV mecz Polska – Albania obejrzycie również w internecie. Live stream z tej rywalizacji znajdziecie na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej serwisu TVP Sport.

Jednocześnie, użytkownicy portali z zakładami muszą być czujni, by nie przegapić kursów bukmacherskich na mecz Polska – Albania.

Komentarze