KV Mechelen wygrywa w meczu towarzyskim

7 sty 2016, 17:22

KV Mechelen, w którym występuje Rafał Wolski wygrało 2:1 (1:1) z Albańskim Skenderbeu Korce. Spotkanie zostało rozegrane w ramach towarzyskiego turnieju Valais Cup odbywającego się w Hiszpanii, gdzie obie drużyny przebywają na zimowym zgrupowaniu.

Już w 19. minucie prowadzenie Skenderbeu Korce dał Gerhard Progni, jednak nie trzeba było długo czekać na wyrównanie. W 28. minucie bramkę dla KV Mechelen zdobył Jens Naessens. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po kwadransie drugiej części na prowadzenie wyszedł zespół z Belgii i jak się później okazało bramka ta była decydująca o końcowym wyniku spotkania. Na listę strzelców wpisał się wówczas Dalibor Veselinović.

Rafał Wolski jest zawodnikiem włoskiej ACF Fiorentiny, a w belgijskim zespole występuje na zasadzie wypożyczenia.

Liga belgijska rozgrywki wznawia za nieco ponad tydzień. W pierwszym meczu po zimowej przerwie KV Mechelen zmierzy się na wyjeździe z Westerlo.