Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Lech chce przedłużyć kontrakty

Lech chce przedłużyć kontrakty

0

Oficjalna strona zespołu z Poznania informuje nas, że klub jest w trakcie negocjacji z dwoma piłkarzami. Oferty otrzymali Kasper Hamalainen oraz Kebba Ceesay. Fin jest bardzo ważnym zawodnikiem pierwszego składu. Zarząd Lecha może być zadowolony z jego gry. W tym sezonie rozegrał 27 meczów, trafiając 8 bramek i 6 razy asystując.

Gambijczyk w obecnym sezonie nie zagrał ani razu. W sezonie 13/14 rozegrał 8 meczów w Ekstraklasie. Najlepszym czasem dla obrońcy Lecha Poznań był sezon 12/13 (25 meczów). Jego podstawowym problemem są zbyt częste kontuzje. Obecnie Kebba odbudowuje swoją formę w rezerwach. Mimo to działacze Lecha są gotowi przedłużyć z nim kontrakt. Całą sprawę skomentował wiceprezes klubu z Wielkopolski, Piotr Rutkowski:

– Kebba w swojej szczytowej dyspozycji był bardzo mocnym punktem zespołu i wiemy, że jest w stanie wrócić do wysokiej formy. Doceniamy jego upór w walce o powrót do pełni zdrowia, jest bardzo silny psychicznie i takich piłkarzy chcemy w Kolejorzu – wyjaśnił wiceprezes klubu. (zródło: lechpoznań.pl)

Komentarze