poniedziałek, 3 października, 2022

Lech Poznań – Karabach Agdam. Mecz el. Ligi Mistrzów poprowadzi sędzia z La Liga

Poznaliśmy arbitra głównego meczu Lech Poznań – Karabach Agdam w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. UEFA wyznaczyła sędziego prowadzącego na co dzień spotkania hiszpańskiej La Ligi, Jose Luis Munuera Montero.

Skromne doświadczenie hiszpańskiego arbitra

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Jose Luis Munuera Montero jest rozjemcą spotkań piłkarskich na poziomie hiszpańskiej ekstraklasy od 2016 roku. Wcześniej prowadził starcia w niższych klasach rozgrywkowych, m.in. w Segunda Division B i Segunda Division. 39-latek posiada stosunkowo symboliczne doświadczenie w sędziowaniu pojedynków na arenie międzynarodowej.

FIFA wpisała Hiszpana na listę arbitrów europejskich i światowych rozgrywek dopiero w 2019 roku. Dotychczas Jose Luisa Munuerę Montero wyznaczano głównie do prowadzenia potyczek eliminacyjnych do turniejów młodzieżowych. 39-latek ma na swoim koncie również kilka meczów kwalifikacji do Ligi Europy.

Lech Poznań – Karabach Agdam: poprowadzi Munuera Montero

Włodarze UEFA wyznaczyli Munuerę Montero do sędziowania spotkania pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Lechem Poznań i Karabachem Agdam. Asystentami hiszpańskiego arbitra na liniach będą Pau Cebrian Devis oraz Antonio Ramon Martinez Moreno. Jako sędziego technicznego wytypowano Jorge Figureoę Vazqueza.

Mecz Lech Poznań – Karabach Agdam w pierwszej fazie kwalifikacji do Champions League odbędzie się we wtorek 5 lipca o godzinie 20:00. Natomiast rewanżowe starcie w Azerbejdżanie zaplanowano tydzień później o 18:00.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Dawid Kownacki opuścił Lecha Poznań. Wrócił do niemieckiego klubuPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA