Lech Poznań ma konkurencję w wyścigu po Carlitosa. Czy mistrz Polski doprowadzi do transferu?

sie 9 2022, 15:34

W trakcie pierwszego sierpniowego weekendu pojawiła się informacja, że Lech Poznań jest poważnie zainteresowany ściągnięciem Carlitosa, byłego piłkarza Wisły Kraków i Legii Warszawa. Informacje potwierdziło kilka źródeł. Tymczasem okazuje się, że Hiszpanem poważnie interesują się dwa cypryjskie kluby.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Lech Poznań nie jest osamotniony w drodze po Carlitosa

Carlitos grający aktualnie dla Panathinaikosu Ateny nie może liczyć na to, że będzie jedną z najważniejszych postaci tego klubu w nadchodzącym sezonie. Grecy są więc skłonni sprzedać 32-letniego Hiszpana, którego pozyskali za darmo w styczniu 2020 roku. Serwis “Transfermarkt” wycenia go na kwotę 2 mln euro, ale mało realne, aby Koniczynki otrzymały nawet połowę tej kwoty.

Greckie media podają, że do walki o piłkarza włączyły się dwa klubu ze stolicy Cypru – APOEL Nikozja oraz Omonia Nikozja. Nad rozpoczęciem starań zastanawiają się też włodarze innego klubu z tamtego regionu – Anorthosisu. Były król strzelców PKO BP Ekstraklasy jest znany na Cyprze ze względu na swój 5-miesięczny pobyt w Arisie Limassol, któremu pomógł w awansie do pierwszej ligi.

Patrząc pod kątem finansowym, Lech Poznań nie powinien mieć żadnych problemów z przebiciem oferty Cypryjczyków. Możliwości finansowe mistrza Polski zdecydowanie przewyższają budżet APOELU oraz Omonii. Pytanie czy władze poznańskiego klubu będą chciały skorzystać z tej przewagi. Wiemy, że w przeszłości różnie z tym bywało.

Początkowo mówiło się też, że Carlitosem zainteresowane są jeszcze dwa kluby z Polski, ale ich temat nie pojawia się już w greckich mediach.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Carlitos na radarze Lecha Poznań. Była gwiazda Ekstraklasy wróci do Polski?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA