Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Lech Poznań: odchodzi rzecznik prasowy Kolejorza

Lech Poznań: odchodzi rzecznik prasowy Kolejorza

0

Przy Bułgarskiej od lutego szykują się zmiany. Ze stanowiska odchodzi dotychczasowy rzecznik prasowy klubu, Łukasz Borowicz.

Kończy się chyba najważniejszy z dotychczasowych etapów mojego życia, w trakcie którego wszyscy bardzo wiele przeżyliśmy i doświadczyliśmy każdej możliwej emocji, jakie oferuje piłka. Trudno taki szmat czasu podsumować w kilku słowach, ale z tego miejsca chciałbym wszystkim podziękować i za zaufanie, i za współpracę, i za niekończące się dyskusje o tym jaki Lech jest, i jaki powinien być. Udało się stworzyć zespół ludzi, których praca jest doceniana i to jest także mój sukces. Udało się również wprowadzić istotne zmiany w klubowych mediach, a ich efekty widać coraz lepiej. Przede mną nowe wyzwania, ale na Bułgarskiej na pewno mnie nie zabraknie – zapowiada Łukasz Borowicz, który z posadą żegna się z końcem stycznia.
Łukasz Borowicz pracował na stanowisku rzecznika prasowego od lutego 2013 roku. Pełnił nie tylko funkcję rzecznika prasowego, ale też szefa działu komunikacji i odpowiadał za funkcjonowanie klubowych mediów. Za jego kadencji jakość “Lech TV” i pozostałych mediów klubowych, była dostrzegana i bardzo chwalona przez fachowców przy tym wyróżniana nagrodami.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu, Borowicz przenosi się do grupy “OLX”, należącej do koncernu medialnego “Naspers”. Obejmie tam stanowisko “PR managera” serwisu “Otomoto”.

Przeszliśmy razem długą drogę – 6 lat. Łukasz w tym czasie wiele się nauczył i bardzo rozwinął. Ostatnie lata to poziom komunikacji i mediów klubowych, o który nam chodziło. I teraz właśnie Łukasz odchodzi – mówi na łamach klubowej strony prezes Lecha Poznań Karol Klimczak.
Z jednej strony odejście Łukasz Borowicza wprawiło w smutek i zakłopotanie włodarzy Lecha. Z drugiej strony wszyscy są mu ogromnie wdzięczny za wkład w rozwój klubu. To kolejny człowiek, który dzięki pracy w Lechu Poznań ma szansę wypłynąć na szersze wody i spełniać swoje marzenia.
Panie Łukaszu, życzymy powodzenia!

Komentarze