Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Lech wyprosił kibiców ze stadionu!

Lech wyprosił kibiców ze stadionu!

0

Lech Poznań na skutek zdarzeń podczas ostatniego meczu minionego sezonu podjął radykalne kroki. Właśnie wyprosił stowarzyszenie kibiców z pomieszczeń Inea Stadionu.

Spotkanie rozgrywane w ramach ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończyło się zwycięstwem gości na skutek walkowera. Arbiter przerwał mecz, ponieważ miejscowi kibice użyli środków pirotechnicznych. Włodarze “Kolejorza” postanowili interweniować, aby w przyszłości takie zdarzenie nie miało już miejsca.

Lech nakazał stowarzyszeniu kibiców opuszczenie stadionowych pomieszczeń, gdzie znajdywały się m.in. elementy opraw. Na takie postawienie sprawy nie zgadzają się kibice, którzy wszczęli bojkot. Na swoim facebook’owym fanpage wydali specjalne oświadczenie, gdzie domagają się dialogu z właścicielem klubu, Jackiem RutkowskimUważamy, że jest pan jedyną osobą, z którą jest sens w obecnej sytuacji rozmawiać o Lechu, a także ostatnią instancją, która może pomóc w uratowaniu resztek nadziei co do przyszłości Lecha Poznań. (Całość do przeczytania TUTAJ).

 

 

 

Komentarze