Lechia Gdańsk pokonuje Wisłę Kraków!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:41
13 lut 2015, 22:32

Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Kraków 1:0. Gola w 54. minucie zdobył Piotr Grzelczak.

Na początku mecz nie był ładny dla oka. Obserwowaliśmy dużo przepychanek, trochę fauli, mało celnych strzałów. W 35. minucie Grzelczak został ukarany żółtą kartką za wślizg pod nogi Sadloka.

W pierwszej połowie było bezbramkowo. Co prawda, Lechia grała lepiej od Wisły Kraków, ale nie stworzyła sobie zbyt wielu dogodnych okazji pod bramką.

W 54. minucie Lechia Gdańsk w końcu zdobyła gola. Strzelcem został Grzelczak.

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 1:0