Lechia wygrywa w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:36
26 cze 2016, 18:53

Lechia Gdańsk wygrała 2:1 z APOEL-em Nikozja w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Srzelcami bramek byli Sebastian Mila(Lechia)- dwie oraz Tomas de Vincenti.

Przed spotkaniem nikt nie był faworyzowany, oba zespoły prezentowały bardzo wyrównany poziom. W pierwszej części warto było odnotować trzy wydarzenia. Sytuację sam na sam w 15 minucie Kobylańskiego, który uderzył zbyt słabo, 38. minutę kiedy żółtą kartką został ukarany Wiśniewski i 43., kiedy to Tomas de Vincenti wyprowadził swój klubna prowadzenie.

Drugą połowę zespół Lechii rozpoczął kompletnie inną „11”. Przyniosło to efekt w 51. minucie, kiedy to Sebastian Mila doprowadził do remisu. Po kwadransie ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po chwili jednak znów mógł być remis, ale Tomas de Vincenti trafił w słupek wykonując rzut karny.

Lechia Gdańsk- APOEL Nikozja 2:1 (0:1)

51′, 68′ Mila- 43′ de Vincenti

Lechia Gdańsk( I połowa): Podleśny – Stolarski, Janicki, Kałahur, Chrzanowski – Wiśniewski, Łukasik, Chrapek, Pawłowski – Kobylański – Haraslin