Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia chce byłego pomocnika Lecha Poznań!

Legia chce byłego pomocnika Lecha Poznań!

0
Foto: tspbb.pl

Latem możemy być świadkami zaskakującego transferu Legii Warszawa. Jak informuje świętokrzyskie wydanie portalu echodnia.eu mistrzowie Polski są poważnie zainteresowani sprowadzeniem na Łazienkowską byłego pomocnika Lecha Poznań, Mateusza Możdżenia.

26-latek występujący aktualnie w Koronie Kielce przechodzi ostatnimi czasy powrót do formy. Po „chudych” latach w Lechii Gdańsk i Podbeskidziu Bielsko-Biała Możdżeń znów gra na wysokim poziomie. Co ważne omijają go kontuzje czego odzwierciedlenie widać w końcówce sezonu. W obecnych rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy Możdżeń rozegrał już 35 spotkań, w których strzelił cztery gole i zaliczył pięć asyst. Łącznie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce były młodzieżowy reprezentant Polski zagrał już 201 spotkań, trafił 19-krotnie do siatki rywali oraz 20-krotnie asystował kolegom.

W drużynie prowadzonej przez Jacka Magierę miałby zastąpić Michała Kopczyńskiego, który coraz częściej jest krytykowany i mimo wielu szans ze strony trenera nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

Komentarze