Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia z nowymi kartami kibica i nowymi możliwościami

Legia z nowymi kartami kibica i nowymi możliwościami

0

Ekskluzywny wygląd, poszerzone funkcjonalności, program lojalnościowy Cashback i rozbudowany system zniżek – nowa Karta Kibica na Stulecie Klubu to same korzyści.Karta Kibica to nie tylko sposób na czynne uczestnictwo w świętowaniu Stulecia Legii, ale też okazja do oszczędności, wygoda i – po raz pierwszy w historii – możliwość wspierania budżetu transferowego Klubu i jego Akademii.

Nowe możliwości karty kibica Legii Warszawa możecie zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=23RNnDkYu9M

Nowa Karta Kibica ma funkcję cashback, dzięki której posiadacze mogą otrzymywać do 5 procent zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. To ponad 60 000 Partnerów Handlowych na całym świecie i kluczowe kategorie zakupowe: podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV/AGD i inne.

Dodatkowo 1 procent z zakupów uczestników programu Cashback zasili budżet transferowy Klubu oraz wesprze budowę nowej Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Karta gwarantuje także szereg korzyści:

5 zł oszczędności przy zakupie biletu na każdy mecz
Możliwość zakupu karnetów sezonowych oraz pakietów na mecze w rozgrywkach europejskich
Możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym
Oszczędność w całym sezonie dzięki posiadanemu karnetowi sezonowemu – nawet do 590 PLN
Dostęp do programu lojalnościowego „LEGIONY”
Zniżka 10% na cały asortyment w Legia FanStore dla posiadaczy karnetów
Zniżki na usługi u wybranych partnerów na terenie Warszawy – lista partnerów dostępna jest na oficjalnej stronie Klubu www.legia.com/kartakibica. Lista będzie stale rozszerzana
Funkcjonalność karty miejskiej ZTM
Symbol uczestnictwa w Stuleciu Klubu

Aby przystąpić do programu Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Punkcie Obsługi Kibica lub na stronie cashback.legia.com i kliknąć na link w e-mailu potwierdzającym. W przypadku dotychczasowych uczestników programu Lyoness (operatora programu Cashback) jest jeszcze prościej – należy jedynie dodać kartę w profilu „Moje karty”. Pełna lista wszystkich sklepów oraz szczegółowe informacje dotyczące programu Cashback znajdują sięTUTAJ. Ponadto:

Cashback pozwala na zwrot do 5% wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 zł przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em
Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych
W przypadku przystąpienia do programu lojalnościowego Legia Cashback 5 zł wraca na konto kibica na kartę.
Kolejny 1% z zakupów kibica wspiera po połowie Akademię Piłkarską i fundusz transferowy Legii Warszawa

– Każdy kibic chce wspierać swój klub. Nowa Karta Kibica z funkcją cashback to sposób na to, by pomagać Legii bez ponoszenia dodatkowych wydatków, a zarazem odnosić osobiste korzyści. Kibic prowadzi codzienne życie, dokonuje zakupów, z których 1 procent jest przeznaczany po połowie na naszą Akademię i fundusz transferowy, a do 5 procent wraca na jego konto w postaci przelewu gotówkowego. W ten sposób wspieramy się nawzajem – mówi wiceprezes Legii Warszawa, Jakub Szumielewicz. Hasłem towarzyszącym nowej karcie jest „Dobro do Ciebie wróci, korzystasz więc i Ty, i Twój Klub”

Termin ważności Karty Kibica pozostaje ten sam, co wcześniej – 5 lat od momentu wydania. Opłata za wyrobienie nowej karty bądź wymianę starej wynosi 20 złotych, ale po przystąpieniu do programu Cashback 5 złotych wraca od razu na konto.

Ważność dotychczasowych kart kibica:

Mistrzowska karta kibica (wydawana od 09.09.2013 r.) – termin ważności zgodnie z datą wydrukowaną na karcie,
Szara karta kibica (wydawana od 01.07.2012 do 05.09.2013) – termin ważności karty upływa z dniem 31 grudnia 2016 r.
Karty z tzw. „trumną” – ważność kart skończyła się 01.07.2014 r.

Karty Kibica można wyrabiać i wymieniać od 24 czerwca w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Łazienkowskiej 3 (pon. – pt.: 11-19; sob.: 10-17; nd. 10-16) oraz na wyspie Legii w M1 w Markach (pon. – pt.: 15-20; sob. – nd. : 11-19).

Komentarze