Dwaj kluczowi piłkarze Legii nie zagrają z Ruchem

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:53
22 lut 2016, 16:08

W niedzielę Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin 2:1. To spotkanie kosztowało “Wojskowych” wiele trudu i wysiłku. Jednak to nie wszystko, gdyż do kolejnego spotkania ligowego wicemistrz Polski zagra w osłabionym składzie.

Do niedzielnej potyczki z Ruchem Chorzów nie będzie mogło przystąpić dwóch kluczowych zawodników Legii, a mianowicie Guilherme oraz Michał Kucharczyk. Obaj w meczu w Lubinie otrzymali swoje czwarte żółte kartki w tym sezonie, co muszą przypłacić pauzą w następnym spotkaniu. Skrzydłowy wicemistrza Polski został ukarany w 27. minucie spotkania, a Guilherme 7 minut później.

Skrzydłowy Legii miał bardzo duży udział w zwycięstwie nad “Miedziowymi”. Kucharczyk we wcześniej wspomnianym spotkaniu strzelił bramkę oraz zaliczył asystę przy golu Aleksandara Prijovicia, który padł już w 2. minucie meczu.

Konfrontacja Legii Warszawa z Ruchem Chorzów jest zaplanowana na najbliższą niedzielę na godzinę 18:00.