Legia powinna się zacząć bać?! Real Madryt gromi w lidze [WIDEO]

15 paź 2016, 23:53

Już tylko kilka dni dzieli nas od starcia Legii Warszawa na Estadio Santiago Bernabéu. Gdy porównamy wyniki obu drużyn z ostatnich meczów ligowych, możemy śmiało stwierdzić, że mistrzowie Polski muszą się przygotować na frontalne ataki “Królewskich”.

Dzień po tym, jak “Wojskowi” ulegli Pogoni Szczecin 2:3 (więcej TUTAJ), Real mierzył się w 8. kolejce Primera División z Betisem Sevilla. Obrońca trofeum Ligi Mistrzów nie pozostawił gospodarzom najmniejszych złudzeń, wygrywając aż 6:1!

Już w 4. minucie Toni Kroos dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a ekipie ze stolicy Hiszpanii prowadzenie strzałem głową dał Raphaël Varane. Niemiecki pomocnik ostatnim podaniem popisał się również w 31. minucie. Strzelcem został natomiast Karim Benzema. Do przerwy Real prowadził 4:0, gdyż do siatki trafiali jeszcze Marcelo oraz Isco.

Były pomocnik Malagi na listę strzelców wpisał się także w 62. minucie popisując się fantastycznym uderzeniem z dystansu. Kilka minut wcześniej Betisowi udało się strzelić honorowego gola. Głównym winowajcą takiego stanu rzeczy jest Pepe, który podał futbolówkę wprost pod nogi rywala. Ostatni cios gospodarzom zadał nie kto inny jak Cristiano Ronaldo, ustalając wynik na 6:1.