Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia szaleje! Środkowy obrońca blisko przenosin na Łazienkowską

Legia szaleje! Środkowy obrońca blisko przenosin na Łazienkowską

0

Legia Warszawa jest blisko pozyskania zawodnika Pogoni Szczecin, Jakuba Czerwińskiego. Mistrz Polski ma aktywować klauzulę zawartą w kontrakcie piłkarza, opiewającą na sumę 500 tys. euro.

Legia Warszawa w ostatnich dniach okna transferowego nie zwalnia ani na moment. Ostatnio informowaliśmy, że do zespołu Mistrza Polski dołączył Waleri Kazaiszwili oraz o powrocie na Łazienkowską Miroslava Radovicia. Podobno kolejnym celem Legii jest 25-letni środkowy obrońca, Jakub Czerwiński.

Bardzo możliwe, że ten transfer to wyraźny sygnał, że z zespołu Legii wkrótce odejdzie.. No właśnie, kto? Kandydatów do odstrzału jest trzech. Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk a może jednak Michał Pazdan. Ktoś z nich na pewno opuści szeregi Legionistów na rzecz Jakuba Czerwińskiego.

Jedyne co w tej transakcji może pójść nie tak to sprzeciw właśnie zawodnika Pogoni. Tylko 25-latek ma coś do powiedzenia w tej sytuacji. Zespół ze Szczecina może tylko zainkasować pół miliona euro i pomachać Czerwińskiemu na pożegnanie. Ale mimo wszystko trudno uwierzyć w to, że piłkarz Pogoni odmówi Mistrzowi Polski.

Komentarze