Strona główna Piłka nożna Legia szykuje hit transferowy! Chce czołowego gracza Ekstraklasy

Legia szykuje hit transferowy! Chce czołowego gracza Ekstraklasy

0
N/z Oprawa pirotechniczna kibicow Legii Warszawa fot. Marta Winnowicz

Wiele wskazuje na to, że w zimowym okienku transferowym zespół wicemistrzów Polski wzmocni kluczowy zawodnik innego klubu PKO Ekstraklasy. Na celowniku Legii znalazł się bowiem Jorge Felix z Piasta Gliwice – informuje “Przegląd Sportowy”.

28-letni Hiszpan występujący na pozycji lewego skrzydłowego jest jednym z liderów aktualnego mistrza Polski. W bieżącym sezonie we wszystkich rozgrywkach zanotował już 23 występy, w których zaliczył 12 trafień oraz jedną asystę.

Kontrakt Feliksa wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, a sam zawodnik wciąż nie podjął decyzji odnośnie swojej przyszłości, czekając na korzystniejsze oferty z innych klubów. Poza Legią, piłkarzem interesują się również kluby z Rosji, Hiszpanii oraz Włoch. W Gliwicach czynione są starania, by piłkarz pozostał w klubie, jednak nawet spora podwyżka może nie wystarczyć do zatrzymania swojej gwiazdy.

Stołeczny klub nie zamierza jednak czekać do lata ze sprowadzeniem Hiszpana i już w styczniu postara się o jego zakup. W grę wchodzi więc transfer gotówkowy, jednak cena nie powinna być wygórowana ze względu na kończącą się umowę z obecnym klubem. Były gracz m.in. CF Rayo Majadahonda czy drużyny rezerw Getafe CF przez serwis “Transfermarkt” wyceniany jest na 650 tys. euro. http://credit-n.ru/trips.html

Komentarze