Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia Warszawa blisko sprowadzenia zawodnika Bayernu Monachium

Legia Warszawa blisko sprowadzenia zawodnika Bayernu Monachium

0
Foto: floridacup.com

Legia Warszawa zaczyna przeprowadzać zmiany w klubie, jedną z nowych twarzy ma być transfer młodzieżowego reprezentanta Polski U20 Marcela Zylli.

Stołeczny klub cały czas pozostaję w grze o mistrzostwo kraju, choć szansę na obronę tytuły są iluzoryczne, klub juz myśli o przyszłym sezonie. Impulsem po możliwym końcu hegemonii na krajowym podwórku ma być wielka zmiana w zespole, chęć odmłodzenia kadry. Jak informuję portal Legia.net Wojskowi kupią pomocnika Bayernu Monachium Marcela Zyllę.

Marcel urodził się w 2000 roku, gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Posiada zarówno polskie jak i niemieckie obywatelstwo. Od 10 roku życia reprezentuję barwy mistrza Niemiec. W sezonie 2018/2019 w juniorskiej Bundeslidze zagrał w 16 meczach, zdobył 5 bramek oraz dorzucił jedną asystę. Zylla otrzymał niedawno powołanie od selekcjonera Jacka Magiery na mistrzostwa świata U20, które odbędą się w Polsce. Naszemu pomocnikowi pozostał jeszcze rok kontraktu z ekipą z Bawarii. Spekuluje się, że Bayern sprzeda zawodnika do Legii, następnie zastrzeże sobie możliwość odkupu utalentowanego nastolatka.

Komentarze