Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia złożyła ofertę za Jakuba Błaszczykowskiego!

Legia złożyła ofertę za Jakuba Błaszczykowskiego!

1
Foto: dpa.com

Jeszcze kilka miesięcy temu sprowadzenie Artura Jędrzejczyka czy chęć pozyskania jednego z najwybitniejszych reprezentantów Polski, Jakuba Błaszczykowskiego przez Legię Warszawa mogłoby wydawać się abstrakcją. Teraz jednak staje się rzeczywistością! Jędrzejczyk w Legii już jest, a Błaszczykowski własnie otrzymał ofertę od mistrzów Polski…

Jak podał na Twitterze członek Komisji PZPN Daniel Kaniewski, włodarze Legii Warszawa złożyli własnie ofertę za 89-krotnego reprezentanta Polski! Na tę chwilę nie wiadomo czy miała to by być oferta kupna co jest mało prawdopodobne, czy chęć wypożyczenia pomocnika Wolfsburga z opcją pierwokupu.

Nie od dziś wiadomo o problemach byłego kapitana reprezentacji Polski w klubie. Najpierw nie przebił się do podstawowego składu Fiorentiny, po powrocie do Borussii Dortmund trener Tuchel również nie widział dla niego miejsca w wyjściowej jedenastce. Wydawało się, że idealnym rozwiązaniem będzie transfer do Wolfsburga, ale i w drużynie “Wilków” popularny “Kuba” ma coraz większe problemy. Być może przejście do Legii i miano największej gwiazdy Lotto Ekstraklasy byłoby dla niego jak i dla reprezentacji Polski najlepszym rozwiązaniem?

Przez serwis tranfermarkt.de Jakub Błaszczykowski wyceniany jest na 7 milionów euro.

1 komentarz