Leicester coraz bliżej utrzymania! Grał Wasilewski

9 maj 2015, 18:00

Leicester City w 36. kolejce Premier League pokonał na własnym stadionie Southampton 2-0 i jest coraz bliżej utrzymania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Marcin Wasilewski!

Jeszcze kilka tygodni temu zespół z Polakiem w składzie był w strefie spadkowej i nie wróżono mu pozytywnego zakończenia sezonu. Leicester wygrał jednak cztery z pięciu ostatnich spotkań i ma już trzy punkty przewagi nad miejsce, które daje spadek.

Dzisiejsze spotkanie ułożyło się idealnie po myśli gospodarzy. Po dwudziestu minutach gry było już 2-0 po dwóch trafieniach Mahreza. “Świeci” w tym meczu częściej byli przy piłce jednak już w sytuacjach bramkowych tej przewagi nie mieli.

Marcin Wasilewski zagrał od pierwszej do ostatniej minuty, a w drugiej części gry został ukarany żółtą kartką.